Hadis hoseinpour

آیا امکان لغو تراکنش بعد از خريد آزمون و گرفتن نمره وجود دارد؟
فردی که پرداخت را انجام داده می‌تواند هزینه آزمون دولینگو ما را پس بگیرد؟

 

✅ متأسّفانه بله.

 

حتی بعد از گذشت چندین ماه هم فرد پرداخت کننده میتونه هزینه آزمون دولینگو رو دریافت کنه. یا به اصطلاح dispute کنه که در نتیجه نمره شما هم برداشته و آزمون invalid میشه.

 

 

هزینه ثبت نام در آزمون:

برای ثبت نام در آزمون دولینگو لازمه قبل از هرچیز به سایت Duolingo مراجعه و در اون ثبت نام کنین. سپس می‌تونین با تکمیل فرم ثبت سفارشی که در حساب کاربری شما وجود داره، هزینه آزمون را پرداخت و در آن شرکت کنید.

شما میتونین پس از پرداخت هزینه، خیلی راحت زمان برگزاری آزمون را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنین. زمان آزمون در هنگام پرداخت هزینه توسط ما مشخص نمی شود. ثبت نام هر کاربر برای شرکت در آزمون دولینگو حدود ۴۹ دلار هزینه دارد.

 

 

نکات لغو هزینه آزمون دولینگو:

✅ یکی از دلایلی که ممکنه این اتفاق رخ بده مربوط به بانک پرداخت کننده میشه. در مواردی دیده شده که بانک به اصطلاح تراکنش های مشکوک رو لغو میکنه. با این لغو هزینه آزمون برگشت داده و نمره زبان آموز هم برداشته میشه. البته این مشکل خیلی کم اتفاق میفته.

 

✅حتما از شرکت های پرداخت مطمئن خرید کنید و از شخص یا کسی که نمی‌شناسید پرداختی رو انجام ندید. چون با پس گرفتن پول نمره شما هم ناپدید میشه. پس از جاهایی که ارزان سفارش رو انجام میدن و مشکوک و کلاه بردار هستند به هیچ وجه خرید نکنید. زیرا که نمره شما بسیار با ارزشتر از هزینه آزمون هست که با زحمت زیاد بدست آمده است.

 

 

دوستان دقت کنید حتی در صورت عوض کردن رمز حساب شما، باز این اتفاق ممکنه و dispute کردن از طريق اکانت شما نیست. این مورد از طریق حساب بانکی شخص پرداخت کننده انجام میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *