Hadis hoseinpour

احتمالا شاید ندانید که برنامه آزمون دولینگو قابلیت تشخیص باز بودن برنامه های اضافی در صفحه را دارد. همانطور که حدس می زنید این روش را برای جلوگیری یا کاهش احتمال تقلب به کار گرفته است. پس حالا همه ی ما می دانیم که یکی از دلایل اینولید شدن مربوط به باز بودن برنامه اضافی در صفحه سیستم شماست!
 
 
 

تمرکز بر صفحه آزمون:

از آنجایی که شما در خانه آزمون می دهید باید تمام دقت خود را به کار گیرید تا بر روی صفحه آزمون متمرکز بمانید. طبیعی است که هنگام فکر کردن یا تلاش برای یافتن کلمات مناسب بخواهید به بالا نگاه کنید، اما سعی کنید و به یاد داشته باشید که هنگام پاسخ دادن به سؤال به آن نگاه کنید. اما نگران نباشید! ممکن است لازم باشد گاهی در حین تایپ پاسخ‌هایتان به صفحه‌کلید نگاهی بیندازید، اشکالی ندارد!
 
 

بستن برنامه های اضافی:

هنگامی که برای شرکت در آزمون آماده هستید، جلسه آزمون شما باید تنها چیزی باشد که روی رایانه شما اجرا می شود. قبل از شروع تست برنامه های اضافی را ببندید. برنامه‌هایی مثل: تمام مرورگرها (Chrome، Firefox و غیره)، نرم‌افزارهای مخابراتی (Skype، Discord و غیره)، نرم‌افزارهای دسکتاپ از راه دور (Teamviewer، Anydesk و غیره) و چک‌ کننده‌های املا یا دستور زبان (Grammarly) را ببندید. ، و غیره.).
 
 
همچنین می‌توانید دوبار بررسی کنید که هیچ برنامه‌ای در پس‌زمینه در حال اجرا نباشد بدون اینکه شما بدانید.
اگر شک دارید، می توانید رایانه خود را به طور کامل خاموش کنید و فقط برنامه دسکتاپ Duolingo English Test را راه اندازی کنید. علاوه بر گذراندن یک بررسی امنیتی، این امر همچنین به شما کمک می‌کند تا یک تجربه آزمایشی پایدار داشته باشید!
 
 
 

پیغام باز بودن برنامه اضافی:

 
اگر برنامه ای حین انجام آزمون دولینگو باز باشه پیام زیر به عنوان اینولیدی برای شما ارسال میشه:
 
You had another program, application, or window open or running during the test. Please close every other program, application, and window before testing again.
 
 دقت کنید بعضی از برنامه ها خود به خود در پس زمینه اجرا می شوند و باعث بروز چنین خطایی می شوند. به فرض مثال برنامه اسکایپ به صورت اتوماتیک فعال می شود. این برنامه ها باید قبل از انجام آزمون بسته شوند تا از اینولیدی جلوگیری بشه.
 
 
 

یک روش برای جلوگیری از اینولیدی باز بودن برنامه اضافی:

 
نگران نباشید! روشی وجود دارد که می توان به کمک آن، اجرای برنامه های اضافی را در صفحه کنترل کنیم! اما چگونه از طریق تنظیمات Privacy از اجرای برنامه‌ها در پس زمینه جلوگیری کنیم؟!
 
 
برای غیرفعال کردن اجرای برنامه‌ها در پس زمینه از طریق تنظیمات Privacy، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:
 
 
1. ابتدا بخش Settings را باز کنید.
 
2. روی گزینه Privacy کلیک کنید.
 
3. گزینه Background apps را انتخاب کنید.
 
4. در این بخش شما قادر خواهید بود تا وضعیت اجرای برنامه‌های سیستم خود را کنترل کنید. با تغییر وضعیت از On به Off می‌توانید به راحتی جلوی اجرای نرم‌افزارهای مختلف را در پس زمینه سیستم خود بگیرید.
 
5. همچنین اگر قصد دارید فعالیت نرم افزارها در پس زمینه را به طور کلی متوقف کنید، کافیست گزینه “Let apps run in the background” را روی وضعیت “Off” قرار دهید.
 
 
 
پس از انجام مراحل بالا همچنان می‌توانید به استفاده روزمره خود از نرم‌افزارهای سیستم‌تان ادامه دهید. اما به هنگام بستن هرکدام از آن‌ها فعالیت آن نرم‌افزار به طور کلی تا زمان اجرای مجدد متوقف می‌شود.
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *