Hadis hoseinpour

قرار نگرفتن صورت در کادر در دولینگو

 
به نظر شما اینولید شدن به دلیل قرار نگرفتن صورت در کادر چه زمانی رخ می دهد؟! اگر در آزمون برای مدتی سر شما از کادر دوربین خارج شود ایمیلی با محتوا زیر دریافت خواهید کرد.
 
 
“Your entire face was not always visible to the camera.”
 
 
صورت و سر شما به طور کامل در تمام مدت امتحان باید در کادر مشخص شده باشد. در غیر اینصورت اگر صورتتان از کادر خارج شود تست شما اینولید می شود. قبل از شروع آزمون، چهره خود را تنظیم کنید و به طرف راست کمی متمایل شوید چون معمولا زبان آموزان متمایل به سمت چپ می نشینند و از اون سمت تصویر از کادر خارج می شود.
 
 
جهت جلوگیری از قرار نگرفتن صورت در کادر، زمان خواندن بخش read aloud دقت کنید که به سمت جلو و به سمت پایین سر خود را به لپتاب نزدیک نکنید. چون این کار باعث خارج شدن صورت شما از کادر دوربین می شود.
 
 

برای دیدن راه حل کلیک کنید.

 
 
 

چرا قرار نگرفتن صورت در کادر مهم است؟

 
قوانین آزمون بیان می کند که هر آزمون شونده باید صورت خود را به طور کامل در کادر داشته باشد و در کل دوره آزمون از صفحه نمایش نگاه نکند. این برای تأیید امنیت محیط آزمایش شما است.
 
 
در طول آزمون  به غیر از وبکم و مانیتور به جای دیگری از محیط نگاه نکنید. شما باید در طول اسپیکینگ به مانیتور و وبکم متمرکز باشید. در حین آزمون؛ تایمر سمت چپ اسکرین قرار دارد. سعی کنید استرس خود را کنترل کنید و مرتبا به تایمر نگاه نکنید. با این کار شما احتمال اینولیدی به دلیل خارج از صفحه نگاه کردن را کاهش می دهید.در طول رایتینگ نگاه کردن به کیبورد بلامانع است و مشکلی ندارد.
 
 
پیشنهاد می شود یک آینه پشت سر خود بگذارید به طوریکه مشخص باشد جلوی شما مورد شک برانگیز یا شخص دیگری در محیط آزمون شما نیست.به علاوه اگر نور کافی در محیط خود داشته باشید. (به طور مثال از چراغ مطالعه استفاده کنید و نورش را روی صورت خود تنظیم کنید) با واضح بودن چشم شما، مشخص میشود. شما به جایی غیر از مانیتور نگاه نکرده اید.
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *