Hadis hoseinpour

آزمون-دولینگو

اگر شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به فکر مهاجرت و یا تحصیل در کشور دیگری افتاده اید باید این را بدانید که آزمون دولینگو یکی از شرایط برای پذیرفته شدن در برخی از دانشگاه ها می باشد. به طور کلی این آزمون مشابه آزمون آیلتس می باشد البته تفاوت هایی نیز میان آن دو وجود دارد اما به طور کلی دولینگو، مهارت زبان شما را مورد سنجش قرار می دهد.

چطور برای شرکت در آزمون دولینگو اقدام کنیم؟

اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید خیلی راحت و تنها با مراجعه به سایت رسمی آن به نشانی: nglishtest.duolingo.com و ایجاد حساب کاربری در این وب سایت، در این آزمون ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد حساب کاربری اطلاعات خود را وارد کرده و به تمامی سوالات ثبت نام به درستی پاسخ دهید. در انتهای این بخش شما می توانید به صورت کاملا رایگان و آزمایشی با یک تست دولینگو 15 دقیقه ای آشنا شوید. در مرحله پایانی هزینه آزمون را پرداخت کنید تا خرید آزمون دولینگو با موفقیت انجام شود.

شرایط قبولی در آزمون چیست؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که چه شرایطی برای قبولی در این آزمون باید رعایت شود این بخش را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

 

  1. آشنایی با اصول برگزاری آزمون:

یکی از اساسی ترین موارد در انجام و قبولی این آزمون، آشنایی با اصول برگزاری آن می باشد. زیرا آشنایی با این موارد احتمال خطا و رد شدن را کاهش می دهد.

  1. کسب نمره قابل قبول:

برای قبول شدن در این آزمون کسب حداقل نمره 120 الزامی است. بازه نمرات 120 الی 160 در دسته نمرات خوب این آزمون تلقی می شود. بنابراین دسته بندی های ضعیف تر از این نمره احتمالا مهارت پایین تر شما را نشان می دهد و باید مجددا آزمون انجام شود.

  1. تقلب ممنوع:

اگر قصد دارید در این آزمون موفق شوید لطفا فکر به تقلب را هم از سرتان بیرون کنید! این آزمون تحت شرایط خاصی انجام شده و تقریبا تمامی راه های تقلب را بررسی کرده و مانعی برای هر یک از آنها قرار داده. بنابراین ممکن است با تقلب کردن تنها شانس قبولی خود را کاهش دهید.

  1. فراهم نمودن شرایط اولیه:

لطفا پیش از انجام آزمون، تمامی موارد مورد نیاز مانند فضای ساکت و آرام، یارانه ای همراه با دوربین جلو، میکروفن و اطمینان از اتصال اینترنت را بررسی نمایید تا در طول آزمون دولینگو با مشکل مواجه نشوید. رعایت این مورد می تواند احتمال قبول شدن را افزایش دهد.

 

مدت زمان آزمون دولینگو:

در توضیح دقیق بخش Reading و Writing حدود 60 دقیقه، بخش گوش دادن، 30 دقیقه، صحبت کردن، 11-14 دقیقه است. تعداد سوالات برای هر آزمون انگلیسی Duolingo تغییر می کند، با این حال، می توانید بین 40 تا 45 سوال انتظار داشته باشید و تکمیل آن حدود یک ساعت طول می کشد. به طور کلی شما تنها 60 دقیقه برای پاسخگویی به سوالات دولینگو زمان دارید. اما در این بازه زمانی باید شرایط برگزاری آزمون را به دقت رعایت کرده و تنها بر سوالات تمرکز کنید. همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم فکر کردن درباره هرنوع تقلب در این آزمون می تواند شانس قبولی شما را کاهش دهد.

از آنجایی که ازمون دولینگو، یک ازمون مهم و بعضا سرنوشت ساز به حساب می آید، دقت و کسب نمره خوب در این آزمون حائز اهمیت است. بنابراین کارشناسان تیم الترا ایریا در تمامی مراحل این ازمون همراه شما هستند تا بتوانیم نتیجه خوبی را به ثبت برسانید. بد نیست بدانید، آزمون های رایگان و آزمایشی الترا ایریا، به این منظور طراحی و در وب سایت قرار داده شده است. شما می توانید به صورت کاملا رایگان آن را انجام دهید و شانس قبولی خود را امتحان کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *