Hadis hoseinpour

یکی از ضروریات پیش از اقدام به مهاجرت، افزایش سطح مهارت زبان می باشد. روش های زیادی برای پیشرفت در زبان وجود دارد و به دنبال آن آزمون هایی جهت ارزیابی میزان مهارت شما تعبیه شدند. نمراتی که در آزمون آیلتس و آزمون دولینگو برای مهاجرت کسب می کنید، به طور قطعی نشان می دهند که شما چقدر در زبان مهارت دارید.

این نمرات ملاک مناسبی برای بررسی و جذب شما به حساب می ایند. بنابراین شما می توانید با شرکت در این آزمون ها به درستی روند مهاجرت خود را طی کنید. فراموش نکنید که تیم تخصصی الترا ایریا در این مسیر هم پای شما خواهد بود.

 

چه کشور هایی آزمون دولینگو را قبول دارند؟

بد نیست بدانید که این آزمون بسیار معتبر است به طوری که حدود 2000 موسسه و مراکز اموزشی در سراسر دنیا آن را قبول دارند. از جمله کشور هایی که مدرک آزمون دولینگو را قبول دارند می توان به آمریکا، استرالیا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، انگلیس، اندونزی، ایرلند، بلژیک، پرتقال، دانمارک، ترکیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، کانادا، مجارستان، هلند و… اشاره کرد.

البته با شیوع کرونا به دلیل محدودیت در اجرای آزمون های زبان در دنیا، روز به روز بر تعداد این کشور ها افزوده می شود. بنابراین می توانیم به صورت قطعی بگوییم مدرک آزمون دولینگو از جمله مدارک معتبر زبان در دنیا می باشد. پس کسب نمره خوب در این آزمون ملاک مهمی برای ارزیابی شما در مهاجرت می باشد.

 

نمره مورد قبول آزمون دولینگو برای مهاجرت:

بازه نمرات این آزمون تا نمره 160 می باشد. نمرات کمتر از 120 اصطلاحا مردود اعلام شده و نمرات بازه 120 الی 160 جزء بهترین نمرات به حساب می آیند. با رعایت اصول این آزمون که در مقالات قبل به آن اشاره شد (مطالعه کنید) می توانید نمره بسیار خوبی را در این آزمون کسب کنید. آزمون های شبیه سازی شده الترا ایریا نیز به کسب نمره هر چه بهتر در آزمون دولینگو کمک می کنند.

 

با آزمون دولینگو چطور می توانم مهاجرت کنم؟

بعد از اینکه نمره قابل قبولی را در این آزمون کسب کردید، نوبت آن فرا می رسد که نتیجه آزمون را برای دانشگاه و مرکز آموزشی مورد نظر خود ارسال کنید. اینجاست که آزمون دولینگو برای مهاجرت شما مسیری را باز می کند!

برای این کارابتدا وارد حساب کاربری خود در وب سایت رسمی آزمون دولینگو شوید.  در قسمتی که نمره شما نشان داده می شود گزینه send result را انتخاب کنید. اسم مرکزی که نتیجه را می خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید، و در آخر دکمه ارسال را بزنید.

در نظر داشته باشید که می توانید این نتیجه را برای حدود 40 مرکز آموزشی ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *